کمبود الماس
0) { ?>

چرا در بازی الماس کافی وجود ندارد؟

 

الماس در بازی از روش های مختلفی به دست می آید:

1-گردونه شانس: شما هر 6 ساعت یک بار این فرصت را خواهید داشت تا گردونه شانس را چرخانده الماس برنده شود، همچنین بعد از برنده شدن این امکان را خواهید داشت که با دیدن یک ویدئو مقدار الماس یا سکه دریافتی را دو برابر کنید.

2-ویدئو اصغر آقا: در نقشه بازی یکی از شخصیت های بازی به اسم اصغر آقا به صورت منظم به شما پیشنهاد دریافت الماس در ازای دیدن یک ویدئو می دهد.

3-ماشین شانسی: ساختمان ماشین شانسی در سطح 11 برای شما باز خواهد شد. در این ساختمان شما با پرداخت سکه می توانید شانس خود را برای دریافت الماس امتحان کنید.

4-ماموریت ها: هر کدام از رستوران های بازی ماموریت های مخصوص به خود را دارند و شما با انجام بعضی از این ماموریت ها می توانید الماس برنده شوید.

5-دعوت از دوستان: شما می توانید با دعوت از دوستان خود به بازی الماس جایزه دریافت کنید. جزییات دعوت از دوستان را در این بخش مطالعه کنید.

6-ویدئو های انتهای مراحل: شما بعد از اولین باری که هر مرحله ای را به صورت موفق پشت سر می گذارید بازی یک پیشنهاد دریافت الماس یا سکه به ازای تماشای یک ویدئو به شما می دهد.

7-ارتقا سطح: شما با هر بار ارتقا سطح در بازی مقداری سکه و الماس به عنوان جایزه به دست می آورید.

8-خرید شارژ و بسته اینترنت:شما می توانید با زدن روی دکمه الماس در سمت چپ پایین نقشه بازی به منوی خرید شارژ و بسته اینترنت دسترسی پیدا کنید و به ازای پرداخت مبلغ شارژ مد نظر الماس نیز دریافت کنید.

ارتباط با پشتیبانی